איתור נזילה עם מצלמה

איך מאתרים נזילה עם מצלמה תרמית?

מצלמה תרמית נחשבת לפתרון מהפכני לאיתור של נזילות ופיצוץ בתשתית צנרת מים. המצלמה יכולה לזהות דרך קירות ומרצפות טמפרטורות שונות ויכולה לספק חיווי לגבי ריכוז גדול של מים במקום אחד. איתור נזילה עם מצלמה מתבצע במספר שלבים, כאשר בשלב הראשון איש המקצוע מזרים מים חמים לתוך המערכת במשך מספר דקות על מנת לאפשר למצלמה לזהות טמפרטורה חמה בתוך תשתית הצנרת. ברגע שמים חמים יתחילו לצאת מאזור הנזילה, המצלמה תזהה את ריכוז המים במקור הנזילה או הפיצוץ ויהיה ניתן לדעת את המקום בצנרת הנדרש לתיקון.

איתור נזילות בראשון לציון ורחובות

אם אתם גרים באזור ראשון לציון ורחובות, יש לכם אפשרות להזמין שירות מקצועי לאיתור נזילות בראשון לציון מאחת החברות המובילות בתחום בישראל. העבודה מתבצעת ללא שבירת קירות או מרצפות ואין צורך לפנות את הבית בכדי לבצע את העבודה. המטרה היא לבצע איתור נזילות ברחובות או בראשון לציון ללא הריסה של אריחי קרמיקה, אריחי רצפה או קירות באמצעות שימוש במצלמה התרמית לזיהוי מקור הנזילה. איתור נזילות ברחובות ובראשון לציון יכול להתבצע גם על ידי שימוש בחיישן גז היכול לזהות יציאה של גז המוכנס לתוך מערכת הצנרת שלכם (גז אשר אינו מסוכן לבריאות).

איתור נזילות בפתח תקווה וקרית אונו

מלבד שירות לאיתור נזילה עם מצלמה באזור רחובות וראשון לציון, תוכלו לקבל את השירות גם באזור קרית אונו ופתח תקווה. איתור נזילות בפתח תקווה וקרית אונו מתבצע גם כן באמצעים המתקדמים ביותר כמו חיישן גז ומצלמה תרמית בכדי למנוע את הצורך בשבירה של הקיר או הרצפה במקומות בהם אין דליפות או פיצוץ של צנרת. פיצוץ בצנרת יכול להופיע בדירות ישנות וחדשות, כאשר בדירות ישנות הוא בדרך כלל יופיע בצנרת ברזל מגולוונת ישנה.

איתור נזילה עם מצלמה תרמית

להזמנת שירות מקצועי לאיתור נזילה עם מצלמה תרמית, צרו קשר עם חברת צובן בע”מ ותוכלו לתאם ביקור של צוות החברה אצלכם בבית כבר לימים הקרובים. הצוות יגיע עם ציוד מתקדם לאיתור הנזילה ויספק לכם דו”ח מפורט עם הממצאים של הבדיקה ובהתאם לדו”ח יבצע את עבודות התיקון של הצנרת.

מאמרים נוספים

החיים הפכו הרבה יותר פשוטים מאז שהגיעה לחיינו טכנולוגיית אל הרס המציעה איתור וצילום נזילות בצורה פשוטה ויעילה.
בעבר, אם היה מתעורר חשד לנזילה או פיצוץ בצנרת, היה צורך לשבור קירות או להרים מרצפות על מנת לאתר את מקור הבעיה.

כמו בכל תחום, גם בענף האינסטלציה, בעזרת טכנולוגיות מתקדמות, ניתן למצוא פתרונות שיקום של נזקי מים.
בתים פרטיים ומבנים ציבוריים רבים ניזוקים מידי שנה, בחודשי החורף, כתוצאה ישירה של חדירת מי גשמים מהחוץ אל הפנים.

אחד האמצעים הטכנולוגיים החדישים ביותר בשנים האחרונות היא מצלמה טרמית המיועדת לטובת צילום ואיתור כשלים במערכות מים ואינסטלציה.

בעבר, איתור תיקוני אינסטלציה היה מצריך שבירת רצפות ומערכות אינסטלציה אך הודות לטכנולוגיות ייחודיות, כיום ניתן לבצע איתור ותיקון בעיות ללא הרס.

ביצוע בדק למבנה הוא אחד האמצעים הבטוחים ביותר על מנת להבטיח את תקינות הנכס לפני רכישה או לאחר שיפוץ.
ישנם פרמטרים שונים הנמדדים כשמבצעים בדק, ביניהם תקינות מערכות המים והאינסטלציה, חשמל, טיח ועוד.

בעיקר לפני רכישת דירה חדשה או נכס יד שנייה, בדיקת מערכת המים והאינסטלציה בבית היא הכרחית ומומלצת לכל רוכש.
נהוג לחשוב שבדירה חדשה לא יכולות להיות בעיות אינסטלציה אך חשוב לזכור שלעיתים גם בדירות חדשות יכולים להיות פגמים.

התחברות אל האתר