איתור נזילות במרכז

זיהיתם נזילה בתוך הבית או בגינה? הגעתם למקום הנכון!

נזילה או רטיבות המופיעים בגינה או בחלק הפנימי של הבית, מעידים על תשתית צנרת פגומה והדרך היחידה לטפל בנזילה הזו היא באמצעות מציאת המקור לנזילה. אם אתם מחפשים שירותי מקצועי לאיתור נזילות במרכז, חשוב שתכירו את 2 סוגי איתורי הנזילות ואיך הם פועלים. איתור של נזילה המופיעה בתוך תשתית הצנרת של הבית, מתבצע ברוב המקרים על ידי מצלמה תרמית על ידי איש מקצוע מומחה בתחום. המצלמה התרמית יכולה לזהות ריכוז גדול של מים חמים בתוך המערכת ולהעיד על האזור ממנו מגיע הנזילה, בין אם אלה סדקים או חורים בצנרת ובין אם זה פיצוץ של הצנרת.

איתור נזילות בתל אביב ורמת גן בגינות

לעומת איתור של נזילה בתוך המבנה, כאשר מדובר על איתור נזילה המופיעה בגינת הבית, יש צורך להשתמש בציוד איתור אחר. השיטה הנוספת מורכבת משימוש בחיישן גז. מחדירים לתוך תשתית הצנרת גז אשר אינו מסוכן ובאזור בו נמצאת הנזילה, החיישן יזהה את מקור הגז הנפלט החוצה מתשתית הצנרת. אם הבית שלכם ממוקם בעיר תל אביב או רמת גן, יש לכם אפשרות לבצע איתור נזילות בתל אביב או רמת גן באמצעות חיישן הגז. העבודה מתבצעת בצורה יסודית על מנת למצוא את הנקודה הספציפית ממנה מגיעים המים מהצנרת. לאחר איתור נזילות ברמת גן או בתל אביב באמצעות חיישן גז, ניתן יהיה לבצע תיקון של התשתית על ידי חפירה באדמה באזור בו נמצאת הנזילה. שירות איתור נזילות ברמת גן ובתל אביב כולל בין היתר הנפקת דו”ח מפורט של הנזילה אשר יכול לשמש אתכם גם להגשת תביעה לחברות ביטוח פרטיות במידה ויש לכם ביטוח נזקי צנרת לבית.

איתור נזילות בגבעתיים בקירות ותקרות

על מנת לאתר מקור של נזילות המופיעות בתקרה, ברצפה או בקיר, ניתן להשתמש כאמור במצלמה תרמית, אך עם זאת חשוב שיבצע את העבודה איש מקצוע מנוסה. המצלמה התרמית אינה יכולה להחליף ניסיון וידע בתחום תשתיות הצנרת ולעיתים רבות מקור הנזילה מתגלה ללא שימוש בציוד מתקדם. המחיר לאיתור נזילות בגבעתיים, תל אביב ורמת גן תלוי בסוג הציוד הנדרש לאיתור ובהיקף העבודה של הצוות המגיע לבית שלכם.

קבלת הצעת מחיר לאיתור נזילות במרכז

רוצים לקבל הצעת מחיר לאיתור נזילות במרכז? מעוניינים לדעת כמה יעלה לכם ביצוע איתור של הנזילה ועבודות תיקון? זה הזמן לפנות לחברת צובן בע”מ הפועלת בתחום כבר למעלה מ-8 שנים ברציפות.

מאמרים נוספים

החיים הפכו הרבה יותר פשוטים מאז שהגיעה לחיינו טכנולוגיית אל הרס המציעה איתור וצילום נזילות בצורה פשוטה ויעילה.
בעבר, אם היה מתעורר חשד לנזילה או פיצוץ בצנרת, היה צורך לשבור קירות או להרים מרצפות על מנת לאתר את מקור הבעיה.

כמו בכל תחום, גם בענף האינסטלציה, בעזרת טכנולוגיות מתקדמות, ניתן למצוא פתרונות שיקום של נזקי מים.
בתים פרטיים ומבנים ציבוריים רבים ניזוקים מידי שנה, בחודשי החורף, כתוצאה ישירה של חדירת מי גשמים מהחוץ אל הפנים.

אחד האמצעים הטכנולוגיים החדישים ביותר בשנים האחרונות היא מצלמה טרמית המיועדת לטובת צילום ואיתור כשלים במערכות מים ואינסטלציה.

בעבר, איתור תיקוני אינסטלציה היה מצריך שבירת רצפות ומערכות אינסטלציה אך הודות לטכנולוגיות ייחודיות, כיום ניתן לבצע איתור ותיקון בעיות ללא הרס.

ביצוע בדק למבנה הוא אחד האמצעים הבטוחים ביותר על מנת להבטיח את תקינות הנכס לפני רכישה או לאחר שיפוץ.
ישנם פרמטרים שונים הנמדדים כשמבצעים בדק, ביניהם תקינות מערכות המים והאינסטלציה, חשמל, טיח ועוד.

בעיקר לפני רכישת דירה חדשה או נכס יד שנייה, בדיקת מערכת המים והאינסטלציה בבית היא הכרחית ומומלצת לכל רוכש.
נהוג לחשוב שבדירה חדשה לא יכולות להיות בעיות אינסטלציה אך חשוב לזכור שלעיתים גם בדירות חדשות יכולים להיות פגמים.

התחברות אל האתר