איתור נזילות ורטיבות

הופיעה נזילה או רטיבות בבית שלכם? זה הרגע להזמין איש מקצוע!

אם בתקרה או בריצפה של הבית מופיעה נזילה או רטיבות באופן קבוע, כדאי להזמין שירות מקצועי לאיתור נזילות ורטיבות. השירות כולל בדיקה מקיפה של קירות וריצפת הבית למציאת מקור הנזילה. הבדיקה מתבצעת באמצעות ציוד מתקדם בטכנולוגיה חדישה, המאפשר לזהות את מקור הנזילה או מקור הרטיבות ללא צורך בשבירה של הקירות או המרצפות בבית.

יבוש רטיבות מתחת לריצוף למניעת עובש

אחת הבעיות היכולות להיווצר עקב רטיבות בקירות ומתחת לריצוף היא עובש היכול להיצמד לתשתית של הבית ולהישאר שם לשנים רבות. עובש קבוע בבית יכול ליצור את “תסמונת הבית החולה” ולהגביר את הסיכון למחלות, אלרגיות ובעיות בדרכי הנשימה בטווח הארוך. באמצעות יבוש רטיבות מתחת לריצוף וטיפול מהיר ברטיבות ובנזילה בקירות, ניתן למנוע את תסמונת הבית החולה ולספק לכם ולבני המשפחה הגרים בבית אוויר נקי יותר לנשימה. ישנם מקרים בהם הרטיבות המופיעה בקירות נובעת מרטיבות קפילארית. זהו מצב בו המים המצטברים מתחת לריצפה כלואים ולא מתאדים ואז הם עולים מתחת לפאנלים של הריצפה עד לקירות. טיפול מקצועי ברטיבות קפילארית מתבצע רק לאחר איתור מקור הנזילה על מנת לטפל בבסיס הנזילה לפני תהליך ייבוש המים.

חשיבות הטיפול ברטיבות כלואה

רטיבות כלואה או קפילארית עלולה לפגוע בצורה משמעותית בתשתיות הבית ואף לפגוע בנקודות התקשורת והחשמל של הבית. על מנת שתוכלו לבצע בדיקת רטיבות עם אנשי מקצוע מומחים, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לחברת צובן בע”מ. החברה מביאה איתה ידע רב וניסיון של מעל ל-8 שנים בביצוע בדיקת רטיבות עם ציוד מתקדם כגון מצלמה תרמית ומצלמות סיב אופטי.

איתור נזילות ורטיבות עם הטובים ביותר

לקביעת ביקור בבית שלכם לצורך איתור נזילות ורטיבות, התקשרו למספר הטלפון של חברת צובן בע”מ המופיע כאן באתר. צוות החברה ישמח לסייע לכם באיתור הרטיבות או הנזילה בבית שלכם באמצעות הציוד המתקדם ביותר. החברה מטפלת במגוון רחב של בעיות תשתית בצנרת הביוב והמים ויכולה לסייע לכם לפתור את התקלה בצנרת שלכם בצורה המהירה והיעילה ביותר.

מאמרים נוספים

החיים הפכו הרבה יותר פשוטים מאז שהגיעה לחיינו טכנולוגיית אל הרס המציעה איתור וצילום נזילות בצורה פשוטה ויעילה.
בעבר, אם היה מתעורר חשד לנזילה או פיצוץ בצנרת, היה צורך לשבור קירות או להרים מרצפות על מנת לאתר את מקור הבעיה.

כמו בכל תחום, גם בענף האינסטלציה, בעזרת טכנולוגיות מתקדמות, ניתן למצוא פתרונות שיקום של נזקי מים.
בתים פרטיים ומבנים ציבוריים רבים ניזוקים מידי שנה, בחודשי החורף, כתוצאה ישירה של חדירת מי גשמים מהחוץ אל הפנים.

אחד האמצעים הטכנולוגיים החדישים ביותר בשנים האחרונות היא מצלמה טרמית המיועדת לטובת צילום ואיתור כשלים במערכות מים ואינסטלציה.

בעבר, איתור תיקוני אינסטלציה היה מצריך שבירת רצפות ומערכות אינסטלציה אך הודות לטכנולוגיות ייחודיות, כיום ניתן לבצע איתור ותיקון בעיות ללא הרס.

ביצוע בדק למבנה הוא אחד האמצעים הבטוחים ביותר על מנת להבטיח את תקינות הנכס לפני רכישה או לאחר שיפוץ.
ישנם פרמטרים שונים הנמדדים כשמבצעים בדק, ביניהם תקינות מערכות המים והאינסטלציה, חשמל, טיח ועוד.

בעיקר לפני רכישת דירה חדשה או נכס יד שנייה, בדיקת מערכת המים והאינסטלציה בבית היא הכרחית ומומלצת לכל רוכש.
נהוג לחשוב שבדירה חדשה לא יכולות להיות בעיות אינסטלציה אך חשוב לזכור שלעיתים גם בדירות חדשות יכולים להיות פגמים.

התחברות אל האתר