איתור נזילות ללא הרס

מחפשים איש מקצוע לאיתור נזילות? לא יודעים מאיפה להתחיל?

נזילה או רטיבות בבית מקורן במקום אחד או יותר בצנרת עם פיצוץ או סדק בצינור. שירות איתור נזילות ללא הרס הוא הכרחי בכדי למנוע שבירה או הריסה של מרצפות, אריחי חרסינה וחיפויים ושבירת תקרות וקירות. באמצעות מצלמה תרמית מתקדמת, ניתן לזהו ריכוז של מים באזור מסוים בתשתית הנצרת שלכם. המצלמה מצליחה לזהות ריכוז של מים חמים אשר מוזרמים לצנרת המים על ידי איש המקצוע המגיע לבצע את התיקן אצלכם. המצלמה התרמית מתאימה לכל סוג של מבנה ומתמקדת באזור מסוים במבנה הקשור יקירות לנזילה.

איתור נזילות בבית עם מצלמה תרמית מתקדמת

איתור נזילות בבית יכול להתבצע לאחר הופעת רטיבות, נזילה או פיצוץ של מים בנקודה מסוימת. גם כאשר יש נזילה קטנה מאזור התקרה, הרצפה או הקירות חשוב לדעת כי בדרך כלל מדובר בתקלה בצנרת המים עם נזילה במקום מסוים שאינו נגיש לעין שלכם. המצלמה התרמית במקרה זה מספקת מענה מהיר יותר מכל שיטה אחרת עם דו”ח מלא ואפשרות להשתמש בכל נתוני הבדיקה גם בערכאות משפטיות בעת תביעה הנוגעת לחברות ביטוח או בעלי הבית הקודמים שלכם. כאשר אין צורך להרים ריצוף, לפרק מרצפות או לשבור קיר או תקרה, האסתטיקה של העבודה תהיה נקייה יותר ותשמור על הבית שלכם טוב יותר.

מציאת מקור הנזילה וביצוע עבודות תיקון

נזילות בתוך הדירה יכולות לנבוע גם מבעיות של איטום חיצוני של תקרות וקירות, כאשר ברוב המקרים מדובר בנזילה עקב חדירה של מי גשמים. גם במקרה זה יש צורך בעבודות תיקון על מנת למנוע את חזרת הנזילה. כאשר מדובר על התנקזות של מים בקירות ותקרות הבית לאורך זמן, יתכן ויופיעו גם סימנים של עובש בקיר. עובש הנמצא באופן קבוע בקירות ובתקרות הבית מהווה מפגע תברואתי ובמקרה זה יש לבצע עבודות איטום מקצועיות בכדי שהמים לא ימשיכו להתנקז אל תוך הקירות.

איתור נזילות ללא הרס דרך חברה מקצועית

לפרטים נוספים על איתור נזילות ללא הרס, צרו קשר עם חברת צובן בע”מ ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לנזילה שלכם. צוות החברה יגיע אליכם הביתה ויבצע בדיקה קפדנית למציאת מקור הנזילה על מנת לספק לכם מענה מהיר לטיפול בתקלה.

מאמרים נוספים

החיים הפכו הרבה יותר פשוטים מאז שהגיעה לחיינו טכנולוגיית אל הרס המציעה איתור וצילום נזילות בצורה פשוטה ויעילה.
בעבר, אם היה מתעורר חשד לנזילה או פיצוץ בצנרת, היה צורך לשבור קירות או להרים מרצפות על מנת לאתר את מקור הבעיה.

כמו בכל תחום, גם בענף האינסטלציה, בעזרת טכנולוגיות מתקדמות, ניתן למצוא פתרונות שיקום של נזקי מים.
בתים פרטיים ומבנים ציבוריים רבים ניזוקים מידי שנה, בחודשי החורף, כתוצאה ישירה של חדירת מי גשמים מהחוץ אל הפנים.

אחד האמצעים הטכנולוגיים החדישים ביותר בשנים האחרונות היא מצלמה טרמית המיועדת לטובת צילום ואיתור כשלים במערכות מים ואינסטלציה.

בעבר, איתור תיקוני אינסטלציה היה מצריך שבירת רצפות ומערכות אינסטלציה אך הודות לטכנולוגיות ייחודיות, כיום ניתן לבצע איתור ותיקון בעיות ללא הרס.

ביצוע בדק למבנה הוא אחד האמצעים הבטוחים ביותר על מנת להבטיח את תקינות הנכס לפני רכישה או לאחר שיפוץ.
ישנם פרמטרים שונים הנמדדים כשמבצעים בדק, ביניהם תקינות מערכות המים והאינסטלציה, חשמל, טיח ועוד.

בעיקר לפני רכישת דירה חדשה או נכס יד שנייה, בדיקת מערכת המים והאינסטלציה בבית היא הכרחית ומומלצת לכל רוכש.
נהוג לחשוב שבדירה חדשה לא יכולות להיות בעיות אינסטלציה אך חשוב לזכור שלעיתים גם בדירות חדשות יכולים להיות פגמים.

התחברות אל האתר