חידוש צנרת ביוב

חווים תקלות קבועות בצנרת הביוב? צריכים לחדש את תשתית הצנרת?     

חידוש צנרת ביוב מתבצע היום באמצעות שיטות מתקדמות החוסכות זמן ואינן פוגעות בריצוף ובתקרה. שיטת אל הרס לחידוש צנרת הביוב בבית מתבצעת על ידי החדרה של שרוול העשוי חומר פולימרי ייחודי אל תוך צנרת הביוב. השרוול הפולימרי מחליף למעשה את צינור הביוב הרגיל ומאפשר חידוש של כל הצנרת בעבודה קצרה יחסית של מספר שעות וכל זה ללא צורך בשבירת מרצפות וקירות.

תיקון צינור ביוב בשיטות חדשניות

שיטת CIPP לתיקון צינור ביוב הינה השיטה החדשנית ביותר הקיימת היום לטיפול בצנרת פגומה. שיטה זו מאפשרת פתיחת סתימות ביוב והחלפה של כל צנרת הביוב לכל אורך התשתית. שיטת CIPP נחשבת למהפכנית ועמידה יותר מפני שורשי עץ כאשר לאורך כל התשתית אין מחברים כלל וקו הביוב הוא רציף לכל אורכו. בשיטה זו פתיחת סתימות ביוב בעתיד תהיה קלה יותר כאשר לשרוול הפולימרי יש גם אורך חיים ארוך יותר לעומת תשתית ביוב רגילה.

מחיר לפתיחת סתימות ביוב אל הרס

אם אתם זקוקים לשירות פתיחה לסתימת בתשתית הביוב, יש לכם אפשרות להזמין פתיחת סתימות ביוב אל הרס ולמנוע הריסה של קירות ומרצפות שלא לצורך. בנוסף לכך, תוכלו להזמין שירות איתור נזילות בביוב עם ציוד מתקדם כגון מצלמה תרמית ומצלמות סיב אופטי. באמצעות איתור נזילות בביוב עם ציוד מתקדם, תוכלו לקצר את תהליך העבודה ולחסוך את הצורך גם כאן בשבירת מרצפות וקירות. את המחיר המשתלם ביותר לאיתור של נזילות וחידוש צנרת הביוב, תוכלו לקבל דרך חברת צובן בע”מ, הנחשבת לאחת החברות המובילות כיום באיתור וטיפול בתשתיות ביוב בשיטת אל הרס.

חידוש צנרת ביוב עם חברה מקצועית

לפרטים נוספים על חידוש צנרת ביוב וקבלת הצעת מחיר המותאמת לתשתית הביוב שלכם, התקשרו עכשיו לחברת צובן בע”מ ותוכלו לקבל את כל הפרטים הרלוונטיים למצב התשתית של הצנרת בבית שלכם. את הצעת המחיר המלאה תוכלו לקבל בביקור של צוות החברה אצלכם בבית לאחר תיאום הביקור ליום ולשעה המתאימים לכם ביותר. הצעת המחיר נקבעת על פי אורך תשתית הביוב שלכם וזמן העבודה הנדרש לביצוע העבודה עד לשיקום התשתית באופן מלא.

מאמרים נוספים

החיים הפכו הרבה יותר פשוטים מאז שהגיעה לחיינו טכנולוגיית אל הרס המציעה איתור וצילום נזילות בצורה פשוטה ויעילה.
בעבר, אם היה מתעורר חשד לנזילה או פיצוץ בצנרת, היה צורך לשבור קירות או להרים מרצפות על מנת לאתר את מקור הבעיה.

כמו בכל תחום, גם בענף האינסטלציה, בעזרת טכנולוגיות מתקדמות, ניתן למצוא פתרונות שיקום של נזקי מים.
בתים פרטיים ומבנים ציבוריים רבים ניזוקים מידי שנה, בחודשי החורף, כתוצאה ישירה של חדירת מי גשמים מהחוץ אל הפנים.

אחד האמצעים הטכנולוגיים החדישים ביותר בשנים האחרונות היא מצלמה טרמית המיועדת לטובת צילום ואיתור כשלים במערכות מים ואינסטלציה.

בעבר, איתור תיקוני אינסטלציה היה מצריך שבירת רצפות ומערכות אינסטלציה אך הודות לטכנולוגיות ייחודיות, כיום ניתן לבצע איתור ותיקון בעיות ללא הרס.

ביצוע בדק למבנה הוא אחד האמצעים הבטוחים ביותר על מנת להבטיח את תקינות הנכס לפני רכישה או לאחר שיפוץ.
ישנם פרמטרים שונים הנמדדים כשמבצעים בדק, ביניהם תקינות מערכות המים והאינסטלציה, חשמל, טיח ועוד.

בעיקר לפני רכישת דירה חדשה או נכס יד שנייה, בדיקת מערכת המים והאינסטלציה בבית היא הכרחית ומומלצת לכל רוכש.
נהוג לחשוב שבדירה חדשה לא יכולות להיות בעיות אינסטלציה אך חשוב לזכור שלעיתים גם בדירות חדשות יכולים להיות פגמים.

התחברות אל האתר