שיקום נזקי צנרת

שיקום נזקי צנרת הוא תהליך שנעשה על ידי אינסטלטורים לתיקון הנזקים בצנרת. שיקום צנרת הוא הכרחי, בין אם מדובר בשיקום צנרת בבית פרטי, בבניין או בבית עסק. נזקי צנרת יכולים לקרות מסיבות שונות, כמו צנרת פרוץ, גיבוי ביוב וצנרת דולפת. והם יכולים לגרום להרבה דברים, כולל נזילות מים, צנרת שבורה ועוד. כאשר נדרש שיקום צנרת ביוב, חשוב לפנות לבעל מקצוע בהקדם האפשרי, על מנת שיוכל להעריך את המצב ולהתחיל בכל תיקון שיידרש. ישנן דרכים רבות לשיקום נזקי צנרת אך לכולן יש יתרונות וחסרונות משלהן. תהליך זה יכול להיות מסובך וקשה לביצוע, מכיוון שלעתים קרובות הוא כרוך בשימוש בכלים וציוד מיוחדים, כגון צינורות PVC, אביזרי דבק, מהדקים, חיבורי הברגה ומצמדים.

תיקון צנרת אל הרס

תיקון צנרת אל הרס הוא מכלול של בעיות המתרחשות בתהליך תיקון צינורות. חשוב לדעת על בעיות אלו וכיצד לתקן אותן לפני שהן קורות. שיקום צנרת ביוב מתרחש כאשר צינור מתוקן אך נכשל שוב זמן קצר לאחר מכן. זה יכול להיגרם מגורמים רבים, כגון קורוזיה, התקנה לא נכונה או בחירת חומרים לא נכונה. השלב הראשון במניעת תיקון צנרת עד להרס הוא בדיקת הצינור לאיתור נזק או נזילות ובכך ישנו זיהוי הגורם לבעיה ובחינת הצעדים שננקטו במהלך ההתקנה או התיקון. השלב השני הוא על ידי הקפדה על תקני התעשייה עבור חומרים ונהלים, אשר יבטיחו נהלים מומלצים במהלך עבודות ההתקנה או התיקון. שלב זה כולל את ניקוי הצינור, שבדרך כלל כולל סילון מים בלחץ גבוה. אם יש חסימות כלשהן בצנרת, חשוב להסירן לפני שממשיכים בתיקונים וזאת בכדי למנוע נזק אם השלב האחרון הוא מילוי כל החורים שנעשו בעזרת חומר איטום או אפוקסי, המונע מנזילות להתרחש שוב. עם זאת, במקרים מסוימים יש צורך להחליף צינורות מכיוון שהם ישנים מדי ואינם חזקים מספיק כדי לעמוד בלחץ, בעיקר כשמדובר בשיקום צנרת בבניין. המשמעות היא שצריך לחתוך את הצינור ולהחליף אותו בצינורות חדשים. בחברת צובן בע”מ אנו עוסקים איתור ותיקון נזקי אינסטלציה הכוללים בין היתר שיקום צנרת בבית פרטי, שיקום צנרת בבניין ואף סיוע לעסקים וחברות. במידה ואתם זקוקים לשירותים מסוג זה אתם מוזמנים לפנות אלינו.

מאמרים נוספים

החיים הפכו הרבה יותר פשוטים מאז שהגיעה לחיינו טכנולוגיית אל הרס המציעה איתור וצילום נזילות בצורה פשוטה ויעילה.
בעבר, אם היה מתעורר חשד לנזילה או פיצוץ בצנרת, היה צורך לשבור קירות או להרים מרצפות על מנת לאתר את מקור הבעיה.

כמו בכל תחום, גם בענף האינסטלציה, בעזרת טכנולוגיות מתקדמות, ניתן למצוא פתרונות שיקום של נזקי מים.
בתים פרטיים ומבנים ציבוריים רבים ניזוקים מידי שנה, בחודשי החורף, כתוצאה ישירה של חדירת מי גשמים מהחוץ אל הפנים.

אחד האמצעים הטכנולוגיים החדישים ביותר בשנים האחרונות היא מצלמה טרמית המיועדת לטובת צילום ואיתור כשלים במערכות מים ואינסטלציה.

בעבר, איתור תיקוני אינסטלציה היה מצריך שבירת רצפות ומערכות אינסטלציה אך הודות לטכנולוגיות ייחודיות, כיום ניתן לבצע איתור ותיקון בעיות ללא הרס.

ביצוע בדק למבנה הוא אחד האמצעים הבטוחים ביותר על מנת להבטיח את תקינות הנכס לפני רכישה או לאחר שיפוץ.
ישנם פרמטרים שונים הנמדדים כשמבצעים בדק, ביניהם תקינות מערכות המים והאינסטלציה, חשמל, טיח ועוד.

בעיקר לפני רכישת דירה חדשה או נכס יד שנייה, בדיקת מערכת המים והאינסטלציה בבית היא הכרחית ומומלצת לכל רוכש.
נהוג לחשוב שבדירה חדשה לא יכולות להיות בעיות אינסטלציה אך חשוב לזכור שלעיתים גם בדירות חדשות יכולים להיות פגמים.

התחברות אל האתר