שירותים ללקוחות עסקיים

צילום ושטיפת קוים אופקיים

איתור כשלים בצנרת המובילה מהבניין לקווים העירוניים. הבדיקה כוללת בדיקת שיפועים ועמידה בתקן, כשלים במחברים, זיהוי מעיכות ועוד.

תיקון בטכנולוגיות אל-הרס

תיקון כשלים בצנרת אינסטלציה ללא צורך בשבירה של קירות או רצפה. התיקון הוא לכל סוגי הכשלים: סתימות בטון, ברגים, חורים ועוד...

איתור נזילות

איתור מקור הכשל של צנרת אינסטלציה בטכנולוגיות אל הרס כגון צילום טרמי, איתור בגז, מצלמות סיב אופטי ועוד...

סקר מערכות אינסטלציה

איתור כשלים לכל מערכות האינסטלציה בבניין מי שתייה, דלוחין, מי גשמים. בדיקת 100% של כל מערכות האינסטלציה בבניין ברמת דירות וצנרת משותפת.

ייבוש תת ריצפתי

ייבוש מצע תת רצפתי בטכנולוגיות אל- הרס, אשר מונע את הצורך לפרק את כל הריצוף ולפנות את תכולת הדירה, ומאפשר להמשיך ולהתגורר בדירה תוך כדי תהליך הייבוש.

שירות מנוהל לתקופת הבדק

חברת בנייה מפעילה מערך שלם לטיפול בנזקי מים בתקופת האחריות/בדק (7 שנים). אנו מסוגלים לתת שרות הוליסטי המחליף את כח האדם הפנימי, מרמה של קבלת קריאת שרות ועד לתיקון התקלה והנזקים הנלווים.

שיקום דירות ורשת אינסטלציה ארצית

נזקי מים גורמים לנזקים הדורשים תיקוני צבע, ייבוש תת רצפתי, החלפת ריצוף (פרקט), תיקוני ארונות ועוד. צוות צובן, הפרוס בכל הארץ מיומן בטיפול בשיקום הנזקים כפרויקט אחד!

תיקונים מורכבים

החברה מתמחה בביצוע תיקונים מורכבים הכוללים בין היתר מגוון רחב של כשלים המצריכים פתרונות אשר עושים שימוש בטכנולוגיות אל-הרס ואף בעבודות שיקום .

בדק בית לפני אכלוס

רכישת דירה היא העסקה היקרה ביותר שאנו עושים במהלך חיינו. על מנת לוודא שהמוצר שקבלנו הוא המוצר שרכשנו, יש לבצע "בדק בית".

בדיקת רטיבות

בדיקה המיועדת לאתר מצע תת רצפתי שאינו עומד בתקן הרטיבות.

התחברות אל האתר