שירות איתור נזילות לדירות

שירות איתור נזילות לדירות הוא חלק מכריע בתחזוקת הבית. דליפות לרוב אינן מזוהות במשך ימים, שבועות או אפילו חודשים. זה יכול לגרום נזק מבני גדול לבית שלך ולהוביל לתיקונים יקרים ולכן הוא קריטי לבטיחות הבית שלך. הדרך הנפוצה ביותר לאיתור ותיקון נזילות היא על ידי חיפוש כתמים רטובים בתקרות או ברצפות הבית שלך. בנוסף, ניתן לבצע איתור ותיקון נזילות מים על ידי זיהוי התסמינים, כגון רצפה לחה, חשבונות מים גבוהים ושלולית מים בלתי מוסברת. הדבר הראשון שצריך לעשות כאשר אתה מבחין באחד מהסימנים הללו הוא למצוא את מקור הנזילה ולתקן אותה מיד. חשוב שיהיה בבית מד מים פשוט שמודד את כמות המים שאתם משתמשים בביתכם.

איתור ותיקון נזילות

איתור ותיקון נזילות מים הם משימה מכרעת עבור כולם. ישנם מספר דרכים לאתר דליפות: לבדוק את מיכל האסלה כדי לראות אם הוא דולף על ידי הכנסת צבע למיכל, לבדוק את מד המים, כדי לראות אם יש שינוי בקריאה של המדידה ולבדוק את לחץ המים שלכם עם מד לחץ וראו אם חלו בו שינויים. ניתן למצוא מאיפה מגיעה הנזילה על ידי סגירת כל הברזים בבניין. את תיקון הנזילה ניתן לבצע על ידי סגירה של השסתום הראשי המספק מים לבית או לבניין שלך, ולאחר מכן להפעיל את כל הברזים כדי לנקז המים מהצינורות לפני כיבוי שסתומים בודדים.

חברת איתור נזילות

שירות איתור נזילות לדירות מסופק על ידי חברה המתמחה באיתור נזילות במערכת המים בבתים ומבנים נוספים. חברה זו מתקינה גלאי נזילות מים וחיישני מים. חיישנים אלו מזהים נוכחות של מים במקומות שונים כמו מתחת לכיורים, אמבטיות, שירותים או כל מקום אחר בו ניתן לזהות אותם. עובדי חברת איתור נזילות משתמשים גם במצלמות אינפרא אדום כדי לזהות את האזורים שבהם עלולה להיות דליפה. הם משתמשים במומחיות שלהם כדי לגלות מה גרם לדליפה ולתקן אותה לפני שהיא הופכת לבעיה גדולה. יש הרבה מקרים שבהם אנשים לא שמו לב לדליפה עד שכבר היה מאוחר מדי. כדי לוודא שזה לא יקרה, ישנן את חברת צובן בע”מ שתסייע לך באיתור הדליפות בביתך ותיקונן באופן הטוב ביותר.

מאמרים נוספים

החיים הפכו הרבה יותר פשוטים מאז שהגיעה לחיינו טכנולוגיית אל הרס המציעה איתור וצילום נזילות בצורה פשוטה ויעילה.
בעבר, אם היה מתעורר חשד לנזילה או פיצוץ בצנרת, היה צורך לשבור קירות או להרים מרצפות על מנת לאתר את מקור הבעיה.

כמו בכל תחום, גם בענף האינסטלציה, בעזרת טכנולוגיות מתקדמות, ניתן למצוא פתרונות שיקום של נזקי מים.
בתים פרטיים ומבנים ציבוריים רבים ניזוקים מידי שנה, בחודשי החורף, כתוצאה ישירה של חדירת מי גשמים מהחוץ אל הפנים.

אחד האמצעים הטכנולוגיים החדישים ביותר בשנים האחרונות היא מצלמה טרמית המיועדת לטובת צילום ואיתור כשלים במערכות מים ואינסטלציה.

בעבר, איתור תיקוני אינסטלציה היה מצריך שבירת רצפות ומערכות אינסטלציה אך הודות לטכנולוגיות ייחודיות, כיום ניתן לבצע איתור ותיקון בעיות ללא הרס.

ביצוע בדק למבנה הוא אחד האמצעים הבטוחים ביותר על מנת להבטיח את תקינות הנכס לפני רכישה או לאחר שיפוץ.
ישנם פרמטרים שונים הנמדדים כשמבצעים בדק, ביניהם תקינות מערכות המים והאינסטלציה, חשמל, טיח ועוד.

בעיקר לפני רכישת דירה חדשה או נכס יד שנייה, בדיקת מערכת המים והאינסטלציה בבית היא הכרחית ומומלצת לכל רוכש.
נהוג לחשוב שבדירה חדשה לא יכולות להיות בעיות אינסטלציה אך חשוב לזכור שלעיתים גם בדירות חדשות יכולים להיות פגמים.

התחברות אל האתר