תיקון נזילות

גיליתם נזילה בקיר או ברצפה? יש לנו פתרון בשבילכם!

נזילה או רטיבות בבית יכולים להעיד על פיצוץ בתשתית הצנרת של הבית, אבל איך אפשר לדעת מאיפה מגיעה הנזילה? היום בכדי לבצע תיקון נזילות בתשתית הצנרת, מבצעים דבר ראשון בדיקה מיוחדת לאיתור הנזילה. המטרה בבדיקה היא למנוע הרס של מרצפות וקירות שלא לצורך במידה ולא יודעים מאיפה מקור הנזילה. גם אם אתם רואים נזילה או רטיבות באזור מסוים של הבית, אין זה אומר שמקור פיצוץ הצנרת מגיע משם ולכן בדיקה מקדימה היא חשובה ביותר ויכולה לחסוך לכם כאב ראש רציני. איתור הנזילה מתבצע באמצעות מצלמה תרמית המספקת מידע אמין על ריכוז מים חמים מתחת למרצפות או בקירות הבית. איש המקצוע המגיע אליכם מזרים מים חמים אל תוך מערכת הצנרת במשך מספר דקות ולאחר מכן מבצע את הבדיקה עם המצלמה התרמית.

איתור ותיקון פיצוץ בצנרת ללא הרס

שלב איתור הנזילה הינו שלב קריטי לטיפול בצנרת שלכם, כאשר בשלב זה תוכלו גם לקבל דו”ח מפורט של ממצאי הבדיקה בו תוכלו להשתמש מול גורמים שונים כגון חברות ביטוח ובתי משפט. במידה ועברתם לדירה חדשה מקבלן וגיליתם נזילה, הדו”ח של בדיקת המצלמה התרמית יכול להיות שווה לכם הרבה מאוד כסף. לאחר איתור מקור הנזילה, אנשי המקצוע מוציאים מרצפת אחת מהרצפה או שוברים חלק קטן מאוד בקיר ומחליפים את הצנרת השבורה. צנרת מים חדשה עשויה מחומרים פלסטיים גמישים, בשונה מצנרת מתכת אשר שימשה בבתים ישנים. במידה והפיצוץ נוצר בצנרת ישנה ממתכת, תתבצע החלפה של החלק הנוזל לצנרת פלסטיק גמישה ואיכותית המאושרת על פי התקנות המחמירות ביותר למעבר של מי שתיה.

שיקום תשתיות אינסטלציה

תשתיות אינסטלציה ישנות נוטות ליצור בעיות רבות במהלך השנים וכאשר לא מבצעים שיקום מלא של התשתית, ההשקעה הכספית על כל תיקון רק גדלה. הדרך הטובה ביותר למנוע בעיות בצנרת היא באמצעות החלפת כל תשתית הצנרת בבית. גם אם זה נשמע כמו דבר מורכב, התהליך הוא דיי פשוט והוא בנוי מהוספת צנרת פלסטיק גמישה ואיכותית וביטול צנרת המתכת הקיימת. ברוב המקרים לא מוציאים את הצנרת הקיימת אלא עוקפים אותה באמצעות תשתית צנרת גמישה וחדשה. בדרך זו, מונעים ככל הניתן שבירה של קירות והוצאת מרצפות וניתן לסיים את העבודה בתהליך מהיר ונקי יותר.

תיקונים מורכבים של ליקויי בנייה

תיקונים של ליקויי בנייה חדשה יכולים להיות מורכבים ביותר ועדיף לעלות עליהם לפני שאתם נכנסים לבית החדש. בדיקה של הדירה לפני האכלוס שלה הוא הכרחי על מנת לעלות על ליקויי בנייה משמעותיים בתשתית צנרת המים הנחשבת לאחת התשתיות הראשיות של הבית, יחד עם תשתית החשמל. על מנת שתוכלו לבדוק ליקויי בנייה לפני אכלוס הדירה החדשה, יש לכם אפשרות להזמין בדיקת בדק בית הכוללת בדיקה מקיפה של הריצוף הקירות, קונסטרוקציות ובדיקה ואיתור נזילות במערכת תשתית המים. בדיקת בדק הבית הינה הבדיקה המקיפה ביותר אשר ניתן לעשות לדירות ובתים חדשים מקבלן והיא כוללת גם כן דו”ח מקיף ומפורט של ממצאי הבדיקה, אותו אפשר להציג בדיונים בבית משפט או לכל גורם אחר הרלוונטי למקרה שלכם.

תיקון נזילות דרך חברה מקצועית

להזמנת שירות מקצועי ואמין לתיקון נזילות, צרו קשר עם חברת צובן בע”מ המספקת מעטפת שירותים שלמה לאיתור ותיקון נזילות כבר למעלה מ-9 שנים ברציפות. החברה מספקת שירות למאות לקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי הארץ באמצעות טכנולוגיה מתקדמת לביצוע בדיקות וטיפול במערכות אינסטלציה ישנות וחדשות.

מאמרים נוספים

החיים הפכו הרבה יותר פשוטים מאז שהגיעה לחיינו טכנולוגיית אל הרס המציעה איתור וצילום נזילות בצורה פשוטה ויעילה.
בעבר, אם היה מתעורר חשד לנזילה או פיצוץ בצנרת, היה צורך לשבור קירות או להרים מרצפות על מנת לאתר את מקור הבעיה.

כמו בכל תחום, גם בענף האינסטלציה, בעזרת טכנולוגיות מתקדמות, ניתן למצוא פתרונות שיקום של נזקי מים.
בתים פרטיים ומבנים ציבוריים רבים ניזוקים מידי שנה, בחודשי החורף, כתוצאה ישירה של חדירת מי גשמים מהחוץ אל הפנים.

אחד האמצעים הטכנולוגיים החדישים ביותר בשנים האחרונות היא מצלמה טרמית המיועדת לטובת צילום ואיתור כשלים במערכות מים ואינסטלציה.

בעבר, איתור תיקוני אינסטלציה היה מצריך שבירת רצפות ומערכות אינסטלציה אך הודות לטכנולוגיות ייחודיות, כיום ניתן לבצע איתור ותיקון בעיות ללא הרס.

ביצוע בדק למבנה הוא אחד האמצעים הבטוחים ביותר על מנת להבטיח את תקינות הנכס לפני רכישה או לאחר שיפוץ.
ישנם פרמטרים שונים הנמדדים כשמבצעים בדק, ביניהם תקינות מערכות המים והאינסטלציה, חשמל, טיח ועוד.

בעיקר לפני רכישת דירה חדשה או נכס יד שנייה, בדיקת מערכת המים והאינסטלציה בבית היא הכרחית ומומלצת לכל רוכש.
נהוג לחשוב שבדירה חדשה לא יכולות להיות בעיות אינסטלציה אך חשוב לזכור שלעיתים גם בדירות חדשות יכולים להיות פגמים.

התחברות אל האתר